مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش دکمه راهنما

فیلتر قیمت

فیلتر رنگ

۱۱۴,۰۰۰ تومان

باتری آلکاتل Alcatel A906 مدل (کد اختصاصی) CAB30M000C1 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است.

۱۰۸,۰۰۰ تومان۱۳۹,۰۰۰ تومان

 گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری آلکاتل Alcatel OT1010 مدل (کد اختصاصی) T5001418AAAA یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل می باشد و این باتری موبایل آلکاتل برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.  

۱۱۸,۰۰۰ تومان

گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری آلکاتل Alcatel OT203 مدل (کد اختصاصی) CAB30M0000C1 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است.

۱۱۲,۰۰۰ تومان

گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری آلکاتل Alcatel OT4030 مدل TLI014A1 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است.  

۱۳۴,۰۰۰ تومان

گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری آلکاتل Alcatel OT720 مدل (کد اختصاصی) CAB30P000C1 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است.  

۱۳۹,۰۰۰ تومان

باتری آلکاتل Alcatel OT991 اورجینال مدل (کد اختصاصی) TLi019B2 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار هست و این باتری موبایل آلکاتل برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد...

در انبار موجود نمی باشد
۱۵۹,۹۰۰ تومان

باتری آلکاتل Alcatel 5035 مدل (کد اختصاصی) TLIB5AF یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است.

در انبار موجود نمی باشد
۹۷,۰۰۰ تومان

گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری آلکاتل Alcatel OT2010 اورجینال مدل (کد اختصاصی) CAB22D000C1 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار هست و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.  

در انبار موجود نمی باشد
۱۴۳,۰۰۰ تومان

باتری آلکاتل Alcatel OT800 مدل (کد اختصاصی) CAB30P0000C1 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است.