نمایش 1–12 از 14 نتیجه

نمایش دکمه راهنما

فیلتر قیمت

فیلتر رنگ

۱۲۴,۰۰۰ تومان۱۶۶,۰۰۰ تومان

باتری ها یکی از اصلی ترین تجهیزات در ذخیره انرژی الکتریکی در تلفن های همراه است.باتری iPhone 4 اورجینال مدل 0513-616 مناسب برای گوشی موبایل اپل iPhone 4 می باشد.

۱۵۱,۰۰۰ تومان۱۹۷,۰۰۰ تومان

باتری iPhone 5 اورجینال مدل (کد اختصاصی) APN 616-0613 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است و همچنین باتری موبایل iPhone 5 برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۱۶۸,۰۰۰ تومان

باتری آیفون iPhone 5S اورجینال مناسب برای گوشی های آیفون 5 اس یکی از محبوب ترین محصولات کمپانی اپل می باشد.باتری موبایل آیفون 5S برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۱۶۸,۰۰۰ تومان۱۹۹,۰۰۰ تومان

باتری آیفون iPhone 5Se اورجینال مدل (کد اختصاصی) 0722-616 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است و همچنین این باتری موبایل آیفون 5Se برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۲۵۸,۰۰۰ تومان۳۰۷,۰۰۰ تومان

باتری iPhone 6 Plus اورجینال مدل (کد اختصاصی) 0770-616 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است و همچنین باتری موبایل آیفون 6 پلاس برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۱۹۴,۰۰۰ تومان۲۳۶,۰۰۰ تومان

باتری آیفون iPhone 6 اورجینال مدل (کد اختصاصی) 0809-616 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است و همچنین باتری موبایل آیفون 6 برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۲۳۸,۰۰۰ تومان۲۷۸,۰۰۰ تومان

باتری آیفون iPhone 6S Plus اورجینال مدل (کد اختصاصی) 08042-616 APN یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است و همچنین باتری موبایل iPhone 6S Plus برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد...

۱۸۸,۰۰۰ تومان۲۵۱,۰۰۰ تومان

باتری iPhone 6S اورجینال مدل (کد اختصاصی) 00033-616 APN یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است و همچنین باتری موبایل iPhone 6S برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۲۶۸,۰۰۰ تومان۳۰۹,۰۰۰ تومان

باتری ها نقش مهمی در ذخیره انرژی الکتریکی در تلفن های همراه دارند . باتری iPhone 7 Plus اورجینال با کد باطری 00249-616 مناسب گوشی موبایل آیفون 7 پلاس محصولی از کمپانی بزرگ اپل می باشد.    

۱۹۹,۰۰۰ تومان۲۳۱,۰۰۰ تومان

باتری آیفون iPhone 7 اورجینال مدل (کد اختصاصی) 616-00256 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است و همچنین باتری موبایل آیفون 7 برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۳۶۹,۰۰۰ تومان۴۱۱,۰۰۰ تومان

باتری iPhone 8 Plus اورجینال مدل (کد اختصاصی) 00367-616 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است و همچنین باتری موبایل iPhone 8 Plus برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۳۵۳,۰۰۰ تومان۳۹۱,۰۰۰ تومان

باتری آیفون iPhone 8 اورجینال مدل (کد اختصاصی) 00357-616 یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل (باتری موبایل) می باشد که از نظر کیفیت از استانداردهای جهانی برخوردار است و همچنین باتری موبایل iPhone 8 برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.