نمایش 1–12 از 127 نتیجه

نمایش دکمه راهنما

فیلتر قیمت

فیلتر رنگ

۱۲۸,۰۰۰ تومان۱۷۱,۰۰۰ تومان

گجت های همراه از قبیل گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری (Samsung Galaxy J1 2016 (J120 اورجینال مدل (کد اختصاصی) EB-BJ120CBE یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۱۲۶,۰۰۰ تومان۱۵۸,۰۰۰ تومان

باتری (Samsung Galaxy J1 Ace 3G (J111 اورجینال مدل (کد اختصاصی) EB-BJ111ABE یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۱۷۵,۰۰۰ تومان۲۲۱,۰۰۰ تومان

باتری (Samsung Galaxy J1 Ace 4G (J110 اورجینال مدل (کد اختصاصی) EB-BJ110ABE یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۱۶۴,۰۰۰ تومان۲۰۷,۰۰۰ تومان

گجت های همراه از قبیل گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری (Samsung Galaxy J5 2016 (J510 اورجینال مدل (کد اختصاصی) EB-BJ510CBC یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۱۲۳,۰۰۰ تومان۱۵۹,۰۰۰ تومان

گجت های همراه از قبیل گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری (Samsung Galaxy J7 2016 (J710 اورجینال مدل (کد اختصاصی) EB-BJ710CBC یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.

۱۴۱,۰۰۰ تومان۱۷۵,۰۰۰ تومان

باتری Samsung Galaxy A3 2016 (A310) اورجینال مدل (کد اختصاصی)  EB-BA310ABE یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد...

۱۹۹,۰۰۰ تومان

گجت های همراه از قبیل گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری Samsung Galaxy A5 2017 (A520) اورجینال مدل (کد اختصاصی) EB-BA520ABE یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.  

۲۱۸,۰۰۰ تومان

گجت های همراه از قبیل گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری Samsung Galaxy A7 2015 (A700) اورجینال مدل (کد اختصاصی) EB-BA700ABE یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.  

۲۲۹,۰۰۰ تومان

گجت های همراه از قبیل گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری Samsung Galaxy A7 2017 (A720) اورجینال (کد اختصاصی) EB-AB720ABE یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.  

۱۸۷,۰۰۰ تومان

گجت های همراه از قبیل گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری Samsung Galaxy Note 3 Neo اورجینال مدل (کد اختصاصی) EB-BN750BBC یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد...    

۱۹۶,۰۰۰ تومان

باتری سامسونگ Samsung Galaxy Note 3 NFC اورجینال مدل (کد اختصاصی) B800BC یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.  

۱۵۳,۰۰۰ تومان۱۸۷,۰۰۰ تومان

گجت های همراه از قبیل گوشی های موبایل به دلیل حمل و قابلیت جابجایی نیاز به استفاده از باتری دارند.باتری Samsung Galaxy Note 4 duos مدل (کد اختصاصی) EB-BN916BBC یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و برای کاربران تا شش ماه ضمانت دارد.