نمایش 1–12 از 39 نتیجه

نمایش دکمه راهنما

فیلتر قیمت

فیلتر رنگ

۱۴۷,۳۰۰ تومان

اف ام پلیر بلوتوث Broad KCB-905برای خودرو هایی که دستگاه پخش با قابلیت اتصال فلش مموری یا بلوتوث ندارند بسیار کاربرد دارد.این پلیر علاوه بر اتصال بلوتوث، از طریق حافظه فلش مموری ,کارت حافظه و کابل AUX هم می توانید موزیک ها را به پلیر منتقل کنید.

۱۴۸,۵۰۰ تومان

اف ام پلیر بلوتوث Broad KCB-910 برای خودرو هایی که دستگاه پخش با قابلیت اتصال فلش مموری یا بلوتوث ندارند بسیار کاربرد دارد . این پلیر علاوه بر اتصال بلوتوث، از طریق حافظه فلش مموری ,کارت حافظه و کابل AUX هم می توانید موزیک ها را به پلیر منتقل کنید..

۱۵۱,۰۰۰ تومان

شارژر فندکی و FM player مدل C4 با گیرنده بلوتوثی میباشد که قابلیت پخش موزیکاز طریق بلوتوث و USB را داراست و همچنین از رادیو FM نیز پشتیبانی میکند.از این محصول علاوه بر پخش موسیقی، می توان برای شارژ انواع گجت ها استفاده کرد.

۱۸۵,۷۰۰ تومان

پخش کننده اف ام خودرو مدل Car595 برای خودرو هایی که دستگاه پخش با قابلیت اتصال فلش مموری یا بلوتوث ندارند بسیار کاربرد دارد.این پخش کننده فندکی موزیک قابلیت گوش دادن به موزیک از طریق درگاه کارت حافظه , پورت USB و بلوتوث را فراهم می آورد..

۱۵۵,۷۰۰ تومان

اف ام پلیر بلوتوث دار فندکی ماشین مدل G17 برای خودرو هایی که دستگاه پخش با قابلیت اتصال فلش مموری یا بلوتوث ندارند بسیار کاربرد دارد.این پخش کننده فندکی موزیک قابلیت گوش دادن به موزیک از طریق درگاه کارت حافظه , پورت USB و بلوتوث را فراهم می آورد...

۲۰۲,۶۰۰ تومان

شارژر فندکی و FM player مدل M4 plus برای خودرو هایی که دستگاه پخش با قابلیت اتصال فلش مموری یا بلوتوث ندارند بسیار کاربرد دارد.از این محصول علاوه بر پخش موسیقی، می توان برای مکالمه از طریق اتصال بلوتوث به گوشی موبایل و همچنین برای شارژ گوشی یا تبلت استفاده کرد..

۱۴۴,۲۰۰ تومان

شارژر فندکی و FM player مدل X27 با گیرنده بلوتوثی میباشد که قابلیت پخش موزیک از طریق بلوتوث و USB را داراست و همچنین از رادیو FM نیز پشتیبانی میکند.از این محصول علاوه بر پخش موسیقی، می توان برای شارژ انواع گجت ها استفاده کرد.

۹۹,۰۰۰ تومان

شارژر فندکی Casim تک پورت مدل AR-C10 تمام فلزی وسیله کاربردی برای آن دسته از کاربران توصیه می‌شود که زمان زیادی را در اتومبیل هستند,.این فندکی محصولی از خانواده ی Casim دارای یک پورت خروجی با 2/4 آمپر میباشد.

۱۲۵,۰۰۰ تومان

شارژر فندکی CASIM دو پورت مدل AR-C05 می تواند موبایل و تبلت شما را به صورت همزمان در خودرو با سرعتی بالا شارژ کند.این شارژر فندکی دارای دو پورت، یک پورت آن 1/4 آمپر و پورت دیگر 2 آمپر و کیفیت آن اورجینال میباشد.

۲۱۵,۷۰۰ تومان

شارژر فندکی Remax دو پورت مدل RCC218 با قابلیت دو سر،  می تواند گوشی و یا تبلت شما را به صورت همزمان با سرعتی بالا شارژ کند.این شارژر فندکی بدون کابل دارای دو پورت، یک پورت آن 1/8 آمپر و یک پورت آن 3 آمپر است...

۴۷,۰۰۰ تومان

شارژر فندکی Remax مدل Dolfin RCC206 با قابلیت دو سر،  می تواند گوشی و یا تبلت شما را به صورت همزمان با سرعتی بالا شارژ کند.این محصول اورجینال از برند Remax دارای دو پورت، که یک پورت آن یک آمپر مخصوص گوشی های آیفون و پورت دیگر 1/4 آمپر است.

۸۳,۰۰۰ تومان

شارژر فندکی دو پورت 2/4 آمپر می تواند موبایل و تبلت شما را به صورت همزمان در خودرو با سرعتی بالا شارژ کند.این شارژر فندکی دارای دو پورت که یک پورت آن 1 آمپر مخصوص گوشی های آیفون و یک پورت دیگر 1/4 آمپر میباشد.