مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش دکمه راهنما

فیلتر قیمت

فیلتر رنگ

در انبار موجود نمی باشد
۱۵,۹۰۰ تومان

امروزه گوشی های موبایل دارای سه پورت شارژ لایتنینگ ، میکرو یو اس بی و تایپ سی می باشند.کابل شارژ پاوربانکی سه سر کنفی اندروید ایفون و تایپ سی با قابلیت فست شارژ باعث شده تا شما بتوانید با به همراه داشتن یک کابل هر سه گوشی را شارژ کنید.

در انبار موجود نمی باشد
۵۴,۰۰۰ تومان

کابل دو سر Micro Usb و Type-C سامسونگ Samsung Combo Cable مخصوص گوشی های سری جدید سامسونگ می باشد که البته برای گوشی های دیگری که دارای پورت تایپ سی هستند نیز کارایی دارد.

در انبار موجود نمی باشد
۴۶,۰۰۰ تومان

امروزه گوشی های موبایل دارای سه پورت شارژ لایتنینگ ، میکرو یو اس بی و تایپ سی می باشند.کابل شارژ سه کاره لایتنینگ، میکرو USB و تایپ سی NITU مدل UC-005 باعث شده تا شما بتوانید با به همراه داشتن یک کابل هر سه گوشی را شارژ کنید.

در انبار موجود نمی باشد
۶۳,۰۰۰ تومان

امروزه گوشی های موبایل دارای سه پورت شارژ لایتنینگ ، میکرو یو اس بی و تایپ سی می باشند.کابل شارژ سه کاره لایتنینگ، میکرو USB و تایپ سی NITU مدل UC-003 باعث شده تا شما بتوانید با به همراه داشتن یک کابل هر سه گوشی را شارژ کنید.

حراج!
در انبار موجود نمی باشد
۱۳۲,۰۰۰ تومان ۱۲۴,۳۰۰ تومان

امروزه گوشی های موبایل دارای سه پورت شارژ لایتنینگ ، میکرو یو اس بی و تایپ سی می باشند.کابل شارژ فست اندروید و اپل ios و تایپ سی Type-C سنتکس باعث شده تا شما بتوانید با به همراه داشتن یک کابل هر سه گوشی را شارژ کنید...