نمایش 1–12 از 79 نتیجه

نمایش دکمه راهنما

فیلتر قیمت

فیلتر رنگ

۳۲۱,۶۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل CHARGE +5 محصولی حرفه ‌ای از برند JBL است که به صورت بی ‌سیم با طراحی خاص و زیبای خود از کیفیت صدای بسیار مناسبی برخوردار است.

۱۸۴,۰۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوثی رم و فلش خور مدل SLC-145 یک اسپیکر بلوتوثی شارژی قابل حمل با کیفیت صدا خوب و طراحی زیبا است که می‌ توانید آن را به راحتی جابجا کنید...

۵۵۴,۴۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوث انرجایزر مدل Energizer BTS-104 Bluetooth Speaker ,محصولی با طراحی زیبا و قابل حمل است که علاوه بر حجم زیاد صدای خروجی و شفاف در ابعادی استاندارد، برای برگزاری مهمانی‌ ها , مجالس و دورهمی ها به یکی از منحصر به فردترین اسپیکرها تبدیل کرده است.

۳۴۴,۴۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوث انرجایزر مدل Energizer BTS-061 Bluetooth Speaker,محصولی با طراحی زیبا و قابل حمل است که علاوه بر حجم زیاد صدای خروجی و شفاف در ابعادی استاندارد، برای برگزاری مهمانی‌ ها , مجالس و دورهمی ها به یکی از منحصر به فردترین اسپیکرها تبدیل کرده است.

۵۷۹,۶۰۰ تومان

اسپیکر انرجایزر مدل Energizer BTS102 محصولی با طراحی زیبا و قابل حمل است که علاوه بر حجم زیاد با

صدای خروجی و شفاف در ابعادی استاندارد، برای برگزاری مهمانی‌ ها ,مجالس و دورهمی ها به یکی از منحصر به فردترین اسپیکرها تبدیل شده است...

۴۵۶,۰۰۰ تومان

اسپیکر Energizer BTS 103محصولی با طراحی زیبا و قابل حمل است که علاوه بر حجم زیاد صدای خروجی و شفاف در ابعادی استاندارد، برای برگزاری مهمانی‌ ها ,مجالس و دورهمی ها به یکی از منحصر به فردترین اسپیکرها تبدیل کرده است.

۵۴۲,۴۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوث انرجایزر مدل Energizer BTS-105 Bluetooth Speaker ,محصولی با طراحی زیبا و قابل حمل است که علاوه بر حجم زیاد صدای خروجی و شفاف در ابعادی استاندارد، برای برگزاری مهمانی‌ ها , مجالس و دورهمی ها به یکی از منحصر به فردترین اسپیکرها تبدیل کرده است.

۱,۲۹۶,۰۰۰ تومان

اسپیکر قابل حمل Energizer مدل PowerSound BTS-204 محصولی با طراحی زیبا و قابل حمل است که علاوه بر حجم زیاد صدای خروجی و شفاف در ابعادی استاندارد، برای برگزاری مهمانی‌ ها ,مجالس و دورهمی ها به یکی از منحصر به فردترین اسپیکرها تبدیل کرده است.

۳۶۹,۶۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS129 محصولی از کمپانی بزرگ و خوش نام کینگ استار است که به واسطه توان خروجی بالا , صدای پرقدرت و شفافی به همراه ابعادی وسیع،  مناسب برای برگزاری مهمانی‌ ها و مجالس می باشد.

۳۵۷,۶۰۰ تومان

Kingstar KBS137 Bluetooth Speaker محصولی از کمپانی بزرگ و خوش نام کینگ استار است که به واسطه توان خروجی بالا , صدای پرقدرت و شفافی به همراه ابعادی وسیع،  مناسب برای برگزاری مهمانی‌ ها و مجالس می باشد...

۸۰۰,۰۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل لنوو مدل L022 یک اسپیکر بلوتوثی شارژی پرتابل با کیفیت صدا خوب و طراحی زیبا است که می‌ توانید آن را به راحتی جابجا کنید...

۱۹۸,۰۰۰ تومان

بلندگوی بلوتوث مینی Cl-912 یک اسپیکر بلوتوثی شارژی قابل حمل با ابعاد کوچک , کیفیت صدا خوب , طراحی زیبا و رقص نور نیز می باشد و در تاریکی زیبایی چشم نوازی خواهد داشت.